AKCJA LATO – nadal trwa !!!

Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży zaprasza dzieci w wieku od 6 do13 lat do udziału w programie zajęć artystycznych i sportowych od 25 do 29 czerwca 2018 r. w godzinach od 9.00 do 15.00.

W tej edycji projektu zaproponujemy dzieciom różnorodne działania inspirowane wesołymi wierszami. Bo poezja to nie to, co się kurzy na bibliotecznych półkach, tylko to, co mamy
w sobie i co widzimy wokół siebie – własny, niepowtarzalny, odrębny świat. Wiersz, to także nastrój, emocje, barwy i dźwięki. Pragniemy, aby radosna poezja była dla uczestników projektu inspiracją do aktywnych działań, rozwijała ich inwencję twórczą, fantazję
i wyobraźnię, a także stanowiła okazję do współpracy, integracji, nowych znajomości.

Przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych zajęć: plastycznych, ceramicznych, animacji filmowej, dziennikarskich, literackich i radiowych, teatralnych, muzycznych, cyrkowych, tanecznych, sportowych, a także gier i zabaw. W naszej ofercie na pewno każdy znajdzie coś dla siebie interesującego!

W ramach opłaty, tj. 12,00 zł (za dzień) zapewniamy gorący posiłek, wodę do picia
i materiały realizacyjne. Uczestnicy są proszeni o przyniesienie dodatkowych kanapek, ulubionych napoi oraz na zmianę obuwia sportowego do ćwiczeń i zabaw.

 

Terminy:

25-29 czerwca 2018 r., godz. 9.00-15.00

Miejsce: SCKM, ul. Wietora 15

Zapisy przyjmujemy telefonicznie: 12 430 50 90, 12 430 51 54 lub na adres e-mailowy: biuro@sckm.krakow.pl

Koszt udziału: 12,00 zł dziennie

Ilość miejsc ograniczona!

Dodaj komentarz