Cyrk Rodzinny

11 grudnia 2016 zapraszamy do Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży na Cyrk Rodzinny.

godz. 10.00 – zabawy integracyjne i warsztaty kuglarskie
godz. 12.00 – spektakl o „Śpiącej Królewnie” i spotkanie ze Świętym Mikołajem

W ramach grudniowej Cyrku Rodzinnego oprócz spektaklu odwiedzi dzieci i dorosłych Św. Mikołaj w towarzystwie dwóch Elfów. Aby spotkanie z dziećmi przebiegło w tradycyjny sposób, czyli z wręczeniem paczki prosimy rodziców aby NAJPÓŹNIEJ DO 10 GRUDNIA przynieśli zapakowany prezent. Prezent musi być wyraźnie opisany IMIENIEM, NAZWISKIEM I WIEKIEM DZIECKA. Paczkę należy zostawić na portierni SCKM w godzinach od 10.00 do 20.00. Rodzic otrzyma potwierdzenie złożenia paczki.

Niezwykła przygoda z cyrkiem w trakcie, której nauczycie się żonglować, jeździć na monocyklu, kręcić talerzami, pojami, flower – stickami, diabolo oraz chodzić na szczudłach. U nas każdy ma swoje tempo zabawy i nauki – my to szanujemy. Nie stosujemy niezdrowej rywalizacji, a wyłącznie zdrowy doping. Poznawanie dyscyplin cyrkowych poprawia koncentrację, koordynację i pamięć ruchową, podnosi samoocenę i uczy wytrwałości.

Bajka o „Śpiącej Królewnie”, to dynamiczna akcja, pełna fantazji i humoru, wypełniona piosenkami, nadaje spektaklowi wyjątkową atmosferę. Klasyczna baśń, zrealizowana z nowatorskim rozmachem, w wyjątkowy sposób działa na wyobraźnię widza.
Spektakl przynosi świetną zabawę zarówno dzieciom jak i rodzicom.

Teatr Twarzą w Twarz został stworzony z wielkiej potrzeby ducha. Jesteśmy zespołem wielopokoleniowym, co oznacza, że skupiamy ludzi w szerokim przedziale wiekowym.Teatr tworzą ludzie różnych profesji, którzy poza swoimi codziennymi obowiązkami chcą poświęcić swój czas niełatwej sztuce aktorskiej. Wielką uwagę przywiązujemy do edukacji teatralnej dzieci.Teatr to dyscyplina sztuki, która rozwija inteligencję emocjonalną, wyobraźnię, pobudza ciekawość, rozwija zdolność analitycznego i kreatywnego myślenia,
kształtuje wrażliwość estetyczną. W swojej działalności chcemy m.in. skupić się na dziełach klasyków takich jak Szekspir, Molier, Czechow. Pragniemy pochylić się również nad współczesną literaturą w wykonaniu Masłowskiej, Witkowskiego i wielu innych.
Dążymy to tego, aby sztuka stała się przestrzenią, która przybliży
człowieka do człowieka właśnie Twarzą w Twarz. Staramy się stworzyć otwartą przestrzeń dla działań artystycznych, miejsce współpracy i wzajemnych poszukiwań.

Karnet rodzinny: 25 zł
Bilet indywidualny: 10 zł

Dodaj komentarz