Zapraszamy na "Inną Bajkę i finał akcji "Od słuchania do czytania".

Inna Bajka i finał akcji „Od słuchania do czytania

9 czerwca 2019 r., godz. 11.00

Zapraszamy na „Inną Bajkę i finał akcji „Od słuchania do czytania”. To ostatnie już w tym roku szkolnym spotkanie z „Inną Bajką” połączone z finałem akcji „Od słuchania do czytania”! Tradycyjnie zaczniemy od historii i będzie to „Podróż za jeden uśmiech”, a potem w ruch pójdą Wasze karnety z naklejkami! Nagrodzimy Was za to, że tak pięknie uczestniczyliście z nami w radości poznawania nieziemskich historii, za Waszą ciekawość, za współtworzenie tych wyjątkowych spotkań!

Tak więc przybywajcie, koniecznie z podpisanymi karnetami i naklejkami! Książki już się otwierają, by wpaść w Wasze ręce! A sponsorami naszej akcji są Wydawnictwo ZNAK, Wydawnictwo Literackie, Wydawnictwo Skrzat oraz Wydawnictwo Karpaty, którym serdecznie dziękujemy za piękne publikacje!

„Podróż za jeden uśmiech”, to historia już iście wakacyjna. O tym, jak zmęczony całoroczną pracą Pajac bez Zawieszki postanawia wybrać się na urlop, nad wymarzone morze. Ale… jak to zrobić, kiedy jest się wybrakowanym Pajacem, w dodatku zamkniętym w ciemnej szufladzie pewnego przedszkola?

Gra: Piotr Niedziałek
Opowiada: Ola Barczyk

9 czerwca 2019 r., godz. 11.00
Scena SCKM, ul. Wietora 15
Wstęp: wolny

Dodaj komentarz