Feniks Showdance ogłasza nabór do nowo powstającej grupy dzieci w wieku 5-6 lat oraz nabór uzupełniający dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 24 lat na rok szkolny 2019/2020. ZAPISY ODBYWAJĄ SIĘ TELEFONICZNIE LUB EMAILOWO.

Nabór – Feniks Showdance
grupy dziecięce i młodzieżowe

Feniks Showdance ogłasza nabór do nowo powstającej grupy dzieci w wieku 5-6 lat oraz nabór uzupełniający dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 21 lat na rok szkolny 2019/2020. ZAPISY ODBYWAJĄ SIĘ TELEFONICZNIE LUB EMAILOWO.

Z uwagi na ograniczoną ilość przyjęć nowych tancerzy zostaną przeprowadzone przesłuchania w celu rekrutacji określonej liczby osób.

Przesłuchania zostaną przeprowadzone we wrześniu w ustalonym terminie.

Stylem tanecznym zespołu jest Show Dance, będący połączeniem jazzu, tańca współczesnego, klasycznego i nowoczesnego, a także elementów gimnastyki i akrobatyki. Prowadzący kładą duży nacisk na to, aby choreografie przedstawiały coś więcej niż sam taniec, dlatego oprócz kostiumów, rekwizytów i charakteryzacji, do których przykładają dużą wagę, pokazują konkretne postaci lub historię, opowiadaną nie tylko tańcem, ale również grą aktorską.

Zapisy: tel. 12 430 50 90, e-mail: biuro@sckm.krakow.pl
z podaniem:
imienia i nazwiska,
wieku,
telefonu kontaktowego
Prowadzenie: Aleksandra Kuźma i Joanna Fąfara
Miejsce: SCKM, ul. Wietora 15

Dodaj komentarz