Zapraszamy na zajęcia Nauka gry na gitarze. Warsztaty obejmują różne rodzaje gitar: gitarę elektryczną, akustyczną i klasyczną oraz różne gatunki muzyczne, m.in. rock, pop, jazz blues, funk, soul

Nabór na zajęcia – Nauka gry na gitarze

Zapraszamy na zajęcia Nauka gry na gitarze. Warsztaty obejmują różne rodzaje gitar: gitarę elektryczną, akustyczną i klasyczną oraz różne gatunki muzyczne, m.in. rock, pop, jazz blues, funk, soul. Program nauczania dostosowany jest do wieku oraz umiejętności uczestnika, przy uwzględnieniu jego indywidualnych zainteresowań, od podstawowej umiejętności gry akordami po improwizacje rockowe, bluesowe, jazzowe jak również zagadnienia związane obniżonymi strojami używanymi w cięższych gatunkach muzyki.
W programie ponadto nauka czytania z nut jak również z tabulatur z wykorzystaniem wszelkich nowości związanych z rozwojem technologii (oprogramowanie muzyczne, Internet). Uczestnicy dowiedzą się, jak należy trzymać instrument, wydobywać dźwięk różnymi technikami, a w przypadku gitar elektrycznych – jak ustawić prawidłowe brzmienie do wybranego gatunku muzycznego przy użyciu różnych rozwiązań technicznych, od tradycyjnych po najnowsze technologie.
Prowadzący oferuje również doradztwo w zakresie zakupu sprzętu, pomoc przy ustawieniu i regulacji już posiadanego.

Kontakt: tel. 12 430 50 90, e-mail: biuro@sckm.krakow.pl
Prowadzenie: Grzegorz Gryboś
Miejsce: SCKM, ul. Wietora 15

Dodaj komentarz