Radio Pryzmat

Namiot z Kulturką - 101 pomysłów dla Mieszkańca

A-
A+

Namiot z Kulturką - 101 pomysłów dla Mieszkańca

Od 10 09 można zapoznawać się z projektami w ramach Budżetu Obywatelskiego Krakowa. Zachęcamy do głosowania.

Projekt „Namiot z Kulturką - 101 pomysłów dla Mieszkańca” znalazł się zarówno wśród propozycji dzielnicowych (Dzielnica I), jak i ogólnomiejskich w kategorii: Społeczeństwo.

OPIS PROJEKTU

Głosowanie rusza 28 września! Każdy głosujący oddaje głos na trzy różne zadania DZIELNICOWE oraz 3 zadania OGÓLNOMIEJSKIE, przy czym najwyżej ocenione przez głosującego zadanie otrzymuje 3 punkty, a najniżej oceniane 1 punkt. Suma uzyskanych punktów decyduje o kolejności projektów na liście do realizacji.

projekt ogólnomiejski, nr 147

projekt dzielnicowy, Dzielnica I, nr 11

Na projekt ogólomiejski głosować może każdy mieszkaniec Krakowa, który ukończył 16 lat. W przypadku projektów dzielnicowych możemy głosować jedynie na te projekty o charakterze lokalnym, które zostały zgłoszone w obrębie dzielnicy naszego zamieszkania.  Dlatego, jeśli nie jesteście mieszkańcami Dzielnicy I, proszę zachęcajcie bliskich i znajomych, którzy są zameldowani w Dzielnicy I o głosowanie na nasz projekt.

Głosować możecie za pośrednictwem strony internetowej. Aby móc zagłosować, trzeba się wcześniej zarejestrować  (chyba, że ktoś głosował już w poprzednich edycjach, wówczas loguje się na stare konto). Instrukcja zakładania konta znajduje się pod tym adresem  Często zadawane pytania

23 października nastąpi ogłoszenie wyników.