Polecamy audycje Radia Pryzmat

Poniedziałek 18.09.17

19.00 PozaRządem
Stowarzyszenie Lekarze Nadziei, czyli spotkanie z ludźmi, którzy dzięki swojej wiedzy i potrzebie serca pomagają ubogim, nie raz ratując ich życie a często poprawiając jakość ich życia. Porozmawiam o działalności i wolontariacie w stowarzyszeniu z Prof. dr hab. Zbigniewem Chłapem. Zapraszam do słuchania. Agnieszka Tobijasiewicz.

20.00 Płyta Tygodnia
Zapraszamy do spędzenia muzycznej godziny wraz z zespołem Gone by Friday (Chociaż piątek jeszcze przed nami!) i ich płytą oczywiście. Do usłyszenia.

Środa 20.09.17

18.00 EKO-logika
Czy można zamienić kilogramy makulatury na wyprawki szkolne? Czy zbieranie makulatury ma sens? Wielka Krakowska Zbiórka Makulatury – Papierowa Rewolucja staje naprzeciw marnowaniu makulatury nadającej się do recyklingu.Bądźcie z nami a usłyszycie ile makulatury zebrano, ile wyprawek kupiono i co działo się w sobotę na ulicy Krupniczej w Krakowie.

19.00 Kocioł kulturalny
Kultura to nie tylko jedna dziedzina życia. Każda audycja Kotła Kulturalnego to udowadnia. Tym razem, korzystając z tego, że w Radiu Pryzmat pojawiła się nowa redakcja, razem z wydawcą Sportowej Energii, porozmawiamy sobie o mieszance kultury i sportu. Zapraszamy w środę o godzinie 19, Karolina Zuber i Kamil Latuszek.

Czwartek 21.09.17

18.00 Przystanek Kraków
„Przystanek Kraków” wraca po wakacyjnej przerwie w nieco zmienionej formie. Na początek, reportaż. Spojrzymy na świat muzyki z kobiecej perspektywy i zastanowimy się czy gitara jest instrumentem tylko dla mężczyzn 😉 To wszystko i jeszcze więcej już w najbliższy czwartek – zaprasza Patrycja Domańska.
Piątek 22.09.17

18.00 Błystek
AKCJA LATO: „KSIĄŻKOWO – KRAINA WIECZNEJ PRZYGODY”. Zaprasza Jadwiga Mączyńska.

Dodaj komentarz