Przygoda z przyrodą – podsumowanie zajęć

Z pełnym bagażem doświadczeń i wrażeń zakończyliśmy tygodniowy projekt dla dzieci „Przygody z przyrodą”

Co na podsumowanie? Oczywiście – przy pełnej widowni Rodziców i Opiekunów – pokazy na scenie: teatralne i taneczne oraz impresja filmowa, która w cudownym skrócie oddała wszystko, co działo się podczas tego gorącego tygodnia! Fajnie zobaczyć siebie na dużym ekranie!

Cieszymy się, że byliście z nami! Wasza obecność – radość i smutek, zaangażowanie i… znudzenie, to wszystko są dla nas cenne informacje, z których na pewno zrobimy użytek. Bo czasem zaskakujemy Was niespodzianką, a czasem idziemy po prostu za Waszymi pragnieniami! W końcu to wakacje i ma być przyjemnie!

Dziękujemy również Pani Dyrektor Ewie Różańskiej za nieustające podążanie tropem dziecięcych potrzeb, Pani Wicedyrektor Urszuli Budzyńskiej-Tarasek za koordynację projektu, a także wszystkim nauczycielom za wielką pracę i serce, a także całej ekipie wspomagającej!

Życzymy Wam dalszej wakacyjnej przygody, nie tylko z przyrodą. Pamiętajcie, że nie ustajemy w pomysłach wspierających Wasze zdolności i pasje! Śledźcie nasze kolejne, wakacyjne propozycje zajęć!

Dodaj komentarz