SŁOWO DAJĘ, DAJĘ SŁOWO

Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży zaprasza dzieci w wieku od 6 do 13 lat do udziału w programie zajęć artystycznych i sportowych od 25 czerwca do 29 czerwca 2018 r. w godzinach od 9.00 do 15.00.

W tej edycji projektu zaproponujemy dzieciom różne działania inspirowane wesołymi wierszami, poezją. Bo poezja to nie to, co się kurzy na bibliotecznych półkach, tylko to, co mamy w sobie i co widzimy wokół siebie. Własny, niepowtarzalny, odrębny świat. Wiersz to także nastrój, emocje, barwa, dźwięk, melodia. Pragniemy inspirować uczestników poprzez radosną poezję do twórczych działań, rozwijać ich inwencje twórczą, fantazje i wyobraźnie, a także stwarzać okazję do współpracy integracji dzieci w różnym wieku, nawiązywania kontaktów rówieśniczych w czasie wspaniałej wesołej zabawy. Przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych zajęć: plastycznych, ceramicznych, animacji filmowej, dziennikarskich, literackich i radiowych, teatralnych, muzycznych, cyrkowych, tanecznych, sportowych, a także gier i zabaw. W naszej bogatej i różnorodnej ofercie na pewno każdy znajdzie coś dla siebie interesującego!

Koszt udziału: 12,00 zł dziennie
W ramach powyższej kwoty zapewniamy gorący posiłek, wodę do picia i materiały realizacyjne. Uczestnicy są proszeni o przyniesienie dodatkowych kanapek, ulubionych napoi oraz na zmianę obuwia sportowego do ćwiczeń i zabaw.

Zapisy przyjmujemy telefonicznie: 12 430 50 90, 12 430 51 54
lub na adres e-mailowy: biuro@sckm.krakow.pl

Ilość miejsc ograniczona!

Dodaj komentarz