W KRĘGU MITÓW I KULTURY ANTYCZNEJ

WYNIKI XI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WIEDZY „W KRĘGU MITÓW I KULTURY ANTYCZNEJ”

Szanowni Państwo.
Poniżej prezentujemy listę nagrodzonych uczestników w tegorocznym konkursie. Wymienione osoby, zapraszamy na uroczystość rozdania nagród, dyplomów i listów gratulacyjnych w dniu 31 maja 2017 (SCKM, ul. Wietora 13, godz. 13.30). Prosimy o potwierdzenie obecności na uroczystości rozdania nagród do 30 maja 2017 pod numerem telefonu 509 864 556. W razie nieobecności, nagrody i dyplomy będzie można odbierać do 20 czerwca 2017, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
W tym roku wiodącym tematem była kultura i dziedzictwo starożytnej Mezopotamii oraz mity greckie (bogowie olimpijscy i dzieje Heraklesa).
Do tegorocznego konkursu zgłosiło się 1118 uczestników (około 300 po regulaminowym terminie), do testu przystąpiło 612 osób. W prelekcjach wzięło udział 643, a w warsztatach antycznych 267 uczniów.
Bardzo dziękujemy za tak liczną obecność i serdecznie gratulujemy wysokich wyników.

SZKOŁY PODSTAWOWE

Nagrody:
• BARTŁOMIEJ KRZAN (SP 155 ) 95/95 p.
• KRZYSZTOF JAGODA (SP 126) i WIKTOR ADAMCZYK (SP 155) 86 p.
• KORNELIA FELIKSIAK (SP 86) i MARLENA MIKRUT (SP 144) – 84 p.
Wyróżnienia:
• KRZYSZTOF SURMACZ (SP MIETNIÓW) – 82 p.
• FILIP MARS (SP CZUŁÓW) – 81,5 p.
• SZYMON JÓZEFCZYK (SP 126) – 81 p.
• KAROLINA ORZECHOWSKA (SP WRZĄSOWICE), BARTOSZ SATOŁA (SP 130), SZYMON CABA (SP 126) – 80,5 p.
• STANISŁAW MŁYNEK (SP 126), HANNA ZAJDA (SP 155) – 80 p.
Listy gratulacyjne:
CORNELIA MEERS (SP 36), MATYLDA RÓG (SP KRZESZOWICE), TOMASZ ROLA (SP NOWY SĄCZ), ZOFIA MIREK (SP GROJEC), KRZYSZTOF LEŚNIAK (SP 95), KAROLINA FRANASZEK (SP LIBIĄŻ), ANNA PIETRASZEK (SP 138), RYSZARD MICHALIK (SP 22), NATALIA KUŚ (SP ŁOBZÓW), KAROLINA ŻELAZNY (SP 157), SZYMON ZAWADZIŃSKI (SP 21), MIKOŁAJ WOŹNIAK (SP „UCZEŃ”), URSZULA NAJBAR (SP MICHAŁOWICE), PIOTR SOBÓL (SP PIEKARY), NATALIA CZERW (SP 123)

GIMNAZJA

Nagrody
• ALEKSANDRA ŁUSZCZKI (TSSP) – 93/97p.
• ALEKSANDRA MARTYNA (GIMNAZJUM W ZALASIU) – 91 p.
• MARTA ROMAŃSKA (GIMN. 17), JOANNA SROKA (GIMN. 18), MAŁGORZATA PILARSKA (GIMN. 53 SIÓSTR PREZENTEK) – 83 p.
Wyróżnienia:
• KAROLINA GAJDA (GIMN. 17), HONORATA KUCHARSKA (TSSP) – 80 p.
• PAWEŁ NOSAL (GIMN. 72), WERONIKA PIETRUCH (GIMN. 11 W NOWYM SĄCZU) – 79,5
• KINGA ZAJĄC (GIMNAZJUM 11 W NOWYM SĄCZU), LILIANA SKUT (GIMNAZJUM 11 W NOWYM SĄCZU), KINGA OLEWICZ (GIMN. IM. STANISŁAWA KOSTKI), ALEKSANDRA MAZIARKA (TSSP), MAGDALENA BIELECKA GIMNAZJUM IM. JAŃSKIEGO) – 79
LISTY GRATULACYJNE:
IGOR CHOLEWIŃSKI( GIMN. IM. STANISŁAWA KOSTKI), POLA FILIPOWICZ (GIMN. 52), IZABELA TYLEK (GIMN. 18), ANNA STOKŁOSA (GIMN. 11 W NOWYM SĄCZU), JANUSZ UJCZAK (GIMN. 13), FILIP GRUSZCZAK (GIMNAZJUM W WAWRZEŃCZYCACH), SARA ZAWADZKA (GIMNAZJUM W ZABIERZOWIE), KAMILA KAMIŃSKA (GIMNAZJUM 47), MAGDA HOJOŁ (GIMNAZJUM 23), KARINA SZYMLA (GIMNAZJUM PLASTYCZNE), MICHAŁ BRYC (GIMNAZJUM W MICHAŁOWICACH)

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

Nagrody

1. Aleksandra Klag (XIII LO) – 94,5/96 p.
2. Patrycja Lipczyńska (VI LO) – 91 p. i Karolina Sypień (LO Sióstr Prezentek) – 91 p.
3. Paweł Bień (LO w Tuchowie) – 90 p.
Wyróżnienia:
4. Patrycja Pyrek (Zespół Szkół Elektrycznych nr 1) – 88 p.
4. Zuzanna Kulig (VIII LO) – 88 p.
5. Klaudia Stanecka (XVII LO) – 86 p.
6. Angelika Bilska (XI LO) – 84 p.
7. Agnieszka Musiał (XI LO) – 81 p.
Listy gratulacyjne:
Dominika Stopa (Zespół Szkół Elektrycznych nr 1), Klaudia Śpiewak (XI LO), Agnieszka Wilgocka (XI LO), Magda Wojtal (XI LO, Maciej Zadora (Zespół Szkół Elektrycznych nr 1)

Ilość komentarzy: 2

  1. […] Konkurs – już po raz jedenasty – zorganizowało Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży. […]

  2. […] Konkursie Wiedzy „W kręgu mitów i kultury antycznej”! W zorganizowanym przez Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży konkursie, uczniowie musieli wykazać się doskonałą znajomością mitologii greckiej oraz […]

Dodaj komentarz