We CAN do it!

To nowe zajęcia w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży skierowane do osób, które chcą dowiedzieć się jak realizować swoje marzenia. W ramach zajęć uczestnicy nauczą się konstruować wypowiedzi publiczne, będą prowadzić audycje radiowe na żywo w internetowym radiu Pryzmat. Nauczą się tworzyć filmy, prowadzić profile na portalach społecznościowych, a także pisać projekty i zdobywać na ich realizację pieniądze. Celem zajęć jest przekazanie uczestnikom pakietu wiedzy, który będzie przydatny nie tylko w przyszłej pracy, ale także pokaże możliwości własnego rozwoju i prowadzenia swojej kariery zawodowej. Zajęcia mają przygotować uczestnika do korzystania z nowoczesnych technologii w sposób skuteczny i świadomy. Otworzyć drogi do samodzielnego zrealizowania planów i marzeń uczestników zajęć.

Zapraszamy marzycieli od 16 do 21 lat, które chcą odkryć swoje talenty, nowe możliwości i nie boją się pokonywać własnych barier.

Otwarte spotkania informacyjne dla osób chcących dowiedzieć się więcej lub zapisać się na zajęcia odbędą się 16, 22, 30 maja 2017 o godzinie 18.00
W Radiu Pryzmat w SCKM, Ul. Wietora 15

Pytania prosimy kierować na maila: radiopryzmat.krakow@gmail.com

Dodaj komentarz