WSZYSCY OBECNI – kolędowanie po sąsiedzku

Piątek 27 stycznia zapowiada się interesująco, ponieważ Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie oraz działająca w nim Grupa Teatralna ZATRZYMAĆ OBROTÓWKĘ zapraszają na wspólne kolędowanie wraz ze swoimi Sąsiadami.
Kim są ci Sąsiedzi? To mieszkańcy ulic Wietora, Chmielowskiego i Skawińskiej. Od godziny 17.00 członkowie Grupy Teatralnej ZATRZYMAĆ OBROTÓWKĘ zawitają do domów swoich Sąsiadów i jak nakazuje tradycja, zaśpiewają dla nich piękne polskie kolędy, nie oczekując w zamian zapłaty, jedynie obecności.
Następnie, około godziny 19.00, w galerii Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży odbędzie się kolędowanie z muzyką na żywo. Ma być to czas nie tylko wspólnego śpiewania ale również możliwość spędzenia czasu w sąsiedzkim gronie przy skromnym poczęstunku, który członkowie Grupy Teatralnej ZATRZYMAĆ OBROTÓWKĘ własnoręcznie przygotują.
Organizatorom akcji zależy, aby Sąsiedzi poczuli się swobodnie w swoim gronie i dali wyraz swojej obecności w społeczności lokalnej. Stąd pomysł na tytuł: WSZYSCY OBECNI – kolędowanie po sąsiedzku.
Bądźmy razem w ten czas. Bądźmy WSZYSCY OBECNI.

Po więcej informacji zapraszamy na profil Grupy Teatralnej ZATRZYMAĆ OBROTÓWKĘ NA portalu Facebook: https://www.facebook.com/ZatrzymacObrotowke/ oraz na stronę i profil Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży: http://www.sckm.krakow.pl/, https://www.facebook.com/Staromiejskie/.

Dodaj komentarz