CYRK

Cyrk to kolorowy namiot w którym Oglądaliście, kiedyś w cyrku żonglowanie, jazdę na monocyklu, chodzenie na szczudłach, albo pantomimę. Podziwialiście akrobacje i sztuczki iluzjonistyczne. Śmialiście się z puszczanie baniek mydlanych te wiele innych niesamowitych umiejętności możecie zdobyć na zajęciach cyrkowych. Chcesz spędzić fascynujące chwile w gronie prawdziwych pasjonatów Cyrku? Poznawanie dyscyplin cyrkowych wpływa pozytywnie na rozwój człowieka. Poprawia koncentrację, koordynację i pamięć ruchową. Podnosi samoocenę, uczy wytrwałości i współpracy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć cyrkowych SCKM!

WARSZTATY CYRKOWE

Nauka poprzez zabawę dyscyplin cyrkowych takich jak: żonglerka, kręcenie talerzami, flowerstickami, diabolo, pojami, chodzenie na szczudłach, jazda na monocyklu i puszczanie ogromnych baniek mydlanych oraz praca nad cyrkowym pokazem. Rezultatem udziału w warsztatach jest: usprawnienie koordynacji wzrokowo-ruchowej, aktywizacja półkul mózgowych, ćwiczenie spostrzegawczości i zapamiętywania, rozwijanie uwagi i refleksu, nauka pracy w grupie, przełamywanie onieśmielenia, wzmacnianie poczucia własnej wartości, dużo ruchu i dużo radości.
Zajęcia dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat
SCKM, ul. Wietora 15
Prowadzący: Aleksandra Barczyk

CYRK W SZKOLE

Zajęcia teatralno – cyrkowe podczas których realizowane są przedstawienia oparte o teksty literackie przy wykorzystaniu umiejętności cyrkowych i aktorskich.
Zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, grupy zorganizowane z wychowawcą
Prowadzący: Tadeusz Dylawerski
SCKM, ul. Wietora 15

CYRKOGRANIE

Propozycja jednorazowych warsztatów cyrkowych dla klas. To alternatywa zajęć w-f . Cyrk w pigułce. W trakcie zajęć poznajemy dyscypliny takie jak: żonglerka, kręcenie talerzami, flowerstickami, diabolo, pojami, chodzenie na szczudłach, jazda na monocyklu i puszczanie ogromnych baniek mydlanych. Rezultatem udziału w warsztatach jest: usprawnienie koordynacji wzrokowo-ruchowej, aktywizacja półkul mózgowych, ćwiczenie spostrzegawczości i zapamiętywania, rozwijanie uwagi i refleksu, nauka pracy w grupie, przełamywanie onieśmielenia, wzmacnianie poczucia własnej wartości, dużo ruchu i dużo radości.
Zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, grupy zorganizowane z wychowawcą
Prowadzący: Aleksandra Barczyk, Tadeusz Dylawerski
SCKM, ul. Wietora 15