Nabór uzupełniający do Zespołu Tańca Współczesnego FUEGO i na zajęcia taneczne – modern jazz

Nabór uzupełniający do Zespołu Tańca Współczesnego FUEGO

Zapisy: biuro@sckm.krakow.pl, tel. 12 330 50 90
Miejsce: SCKM, ul. Wietora 15, Kraków
Zespół Tańca Współczesnego FUEGO powstał w 2019 roku. Zajęcia w ramach zespołu skoncentrowane są wokół techniki tańca współczesnego, jazzowego i klasycznego. Przeznaczone są dla młodzieży w wieku 16-20 lat, która miała już w swoim życiu do czynienia z tańcem (wymagana znajomość tańca klasycznego, współczesnego bądź jazzowego). Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu (technika tańca oraz repertuar). Dodatkowo minimum raz w miesiącu przewidziane są warsztaty taneczne ze znanymi choreografami i instruktorami działającymi na terenie Krakowa i nie tylko. Celem pracy zespołu jest tworzenie etiud tanecznych i spektakli scenicznych, udział w wybranych ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach tanecznych, uczestnictwo w warsztatach tanecznych oraz innych wydarzeniach kulturalnych, które koncentrują się wokół tańca i ruchu.
Zespół Tańca Współczesnego FUEGO skupia w sobie wytrwałych, ambitnych  i zaangażowanych miłośników tańca.
Nasze priorytety: PASJA, PROFESJONALIZM, ROZWÓJ, OTWARTOŚĆ, ZAANGAŻOWANIE, WYTRWAŁOŚĆ oraz to, co najbardziej istotne: RADOŚĆ Z TAŃCA wyniesiona z każdych zajęć.
Spektakle zespołu:
„Nim zapomnę…”, reżyseria Marta Mück, choreografia Marta Mück i zespół, premiera 11.05.2019 (w ramach Sceny Tańca Współczesnego).
Przesłuchania do zespołu zostaną przeprowadzone we wrześniu i październiku w ustalonych terminach, o których będziemy informować telefonicznie bądź mailowo.
Do zapisów oraz udziału w audycji zapraszamy osoby, które w swoim życiu miały już styczność z tańcem i posiadają podstawowe umiejętności z tańca klasycznego, współczesnego bądź jazzowego!
Dodatkowy kontakt: mueck.marta@gmail.com
Prowadzenie zespołu: Marta Mück

Zapisy na zajęcia taneczne – modern jazz

Zapisy: biuro@sckm.krakow.pl, tel. 12 430 50 90
Prowadzenie: Marta Mück
Miejsce: SCKM, ul.Wietora 15
Zapraszamy do zapisów do nowo powstającej grupy młodzieżowej w wieku 11-14 lat na rok szkolny 2019/2020. Zajęcia odbywać się będą raz lub dwa razy w tygodniu, a ich celem będzie wzmacnianie techniki tańca współczesnego oraz jazzowego, a także tworzenie etiud tanecznych.

Prowadząca zajęcia:
Marta Mück – tancerka, nauczyciel tańca, absolwentka Międzynarodowej Szkoły Tańca Współczesnego w Monachium, Podyplomowych Studiów Teorii Tańca na UMFCH w Warszawie oraz Filozofii na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Dyplomowany Pedagog i Tancerz z wieloletnim doświadczeniem scenicznym i instruktorskim.