Zapraszamy na Akcję Lato - Przygoda z Przyrodą, czyli projekt zajęć artystycznych, sportowych i wycieczek dla dzieci i młodzieży od 6 do 14 lat. ruszamy już 24-28 czerwca 2019 w godzinach 9.00-15.00

Zapraszamy na Akcję Lato – Przygoda z Przyrodą

 czyli projekt zajęć artystycznych, sportowych i wycieczek dla dzieci i młodzieży
od 6 do 14 lat.  Już 24-28 czerwca 2019 w godzinach 9.00-15.00

Ruszyliśmy……

Ruszyliśmy! Za nami pierwszy dzień tygodniowego projektu „Przygody z przyrodą” i zdaje się – nie tylko z przyrodą. Poznajemy się, zbliżamy, dobrze się bawimy przebierając w ciekawych zajęciach. Po obiedzie łapiemy oddech oglądając film dający do myślenia, a na finał – ruch, ruch, ruch na zdrowie!!!

 

W pierwszym tygodniu projektu zaproponujemy dzieciom mnóstwo działań inspirowanych przyrodą. W trosce o piękno natury, mówić będziemy też o negatywnych skutkach działalności człowieka, zagrożeniach wynikających z zanieczyszczania środowiska, degradacji świata roślinnego i zwierzęcego. Będziemy inspirować uczestników do twórczych działań, rozwijać ich fantazję i wyobraźnię, a także stwarzać okazję do współpracy i integracji dzieci w różnym wieku, nawiązywania kontaktów w czasie wspaniałej, wesołej zabawy. Zajęcia rozpoczynać się będą wspólnym spotkaniem z opowieścią, porywającą muzyką na żywo, prezentacją artystyczną, które cudownie rozbudzą wyobraźnię i zaktywizują uczestników do twórczych działań w ramach rozmaitych warsztatów: teatralnych, tanecznych, plastycznych, ceramicznych, dziennikarskich, literackich i radiowych, muzycznych, cyrkowych, programowania, sportowych, a także gier i zabaw!

Koszt udziału: 12,00 zł dziennie

W ramach powyższej kwoty zapewniamy gorący posiłek, wodę do picia i materiały realizacyjne. Uczestnicy są proszeni o przyniesienie dodatkowych kanapek, ulubionych napoi oraz na zmianę obuwia sportowego do ćwiczeń i zabaw.

Zapisy przyjmujemy telefonicznie:
12 430 50 90,
12 430 51 54

lub na adres e-mailowy:
biuro@sckm.krakow.pl

Propozycja nadzwyczajna – 
wycieczki:
• 1 lipca, godz. 9.00-16.00 Wyprawa do Korzkwi
•• 2 lipca, godz. 9.00-16.00 Skansen w Wygiełzowie i Zamek Lipowiec
••• 3 lipca, godz. 9.00-16.00 Sielanka w Dolinie Bolechowickiej

Ilość miejsc ograniczona!

przypominamy o zapisach na zajęcia w roku szkolnym 2019/20

Dodaj komentarz