Radio Pryzmat

Agnieszka Kolanowska

A-
A+

Agnieszka Kolanowska

Absolwentka logopedii, filologii polskiej i teatrologii, aktorka i instruktorka. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 

Drogę zawodową rozpoczęła od pracy w Teatrze Figur Kraków. Współpracowała z Klubem 303-propagującym działania cyrkowe na terenie Nowej Huty i z Fundacją Hipoterapia – Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych.

W 2015 roku w ramach programu "Lato w teatrze" rozpoczęła swoją przygodę jako prowadząca i współprowadząca warsztaty teatralne we Frydrychowicach, Lanckoronie i Krakowie. Od sześciu lat współpracuje z Fundacją Czerwone Noski Klown w Szpitalu. Jako certyfikowany klown  odwiedza Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Prokocimiu oraz seniorów Domach Pomocy Społecznej.

Od 2022 roku pracuje dla Red Noses International w programie Emergency Smile, który zajmuje się pracą z uchodźcami w ośrodkach przejściowych za granicą i w Polsce.

Prowadzi “Kalejdoskop sztuki” warsztaty artystyczne dla dzieci wraz z rodzicami w Ośrodku Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora Cricoteka. W Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży realizuje swoje autorskie zajęcia ogólnorozwojowe dla grup przedszkolnych i szkolnych "Logorytmika dla malucha", "Sensualne ścieżki” oraz “Warsztaty teatralne z elementami języka migowego”

 

 

Domowe warsztaty podłogowe są to krótkie warsztaty filmowe zachęcające do twórczych zabaw w domu z rzeczy, które można znaleźć pod ręką. Mogą stać się także inspiracją do rodzinnego spędzania ze sobą czasu w sposób kreatywny. Domowe warsztaty podłogowe powstały z tęsknoty za regularnymi spotkaniami z uczestnikami.

 <<< Kliknij żeby obejrzeć warsztaty

 

Polecamy