Radio Pryzmat

Joanna Fąfara

A-
A+

Joanna Fąfara

Joanna Fąfara – absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku zarządzanie marketingowe, studiów cząstkowych na Universidad Politecnica de Valencia w Walencji (Hiszpania 1 rok), w ramach programu Sokrates – Erasmus na Facultad de Administración y Dirección de Empresas oraz Podyplomowych Studiów  Choreograficznych z zakresu tańca współczesnego na Uniwersytecie Rzeszowskim.
Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat w zespole ludowym “Małe Rzechy”, prowadzonym przez Bożenę Niżańską. Pasję, jaką jest show dance zawdzięcza ponad dziesięcioletniemu, czynnemu uczestnictwu w Zespole Tańca „Kornele”, gdzie jako tancerka zdobyła wiele tytułów na arenie polskiej i międzynarodowej w tym tytuł Wicemistrza Świata w kategorii show dance formacji seniorów oraz dwukrotnego tytułu Mistrza Europy kategorii formacji seniorów show dance i jazz.

Pełniła funkcję choreografa w Rzeszowskim Domu Kultury, brała udział realizacji projektu "Musical w Meloniku"; Rzeszowskiego Domu Kultury oraz współpracowała z różnymi zespołami tanecznymi z Podkarpacia. Specjalizuje się w stylu tanecznym Show Dance. Od 2011 w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie wraz z Aleksandrą Kuźmą (założycielką zespołu) prowadzi zespół taneczny „Feniks”.

   Zajęcia tego nauczyciela
  Feniks Showdance
  Kontakt
tel.: +48 12 430 50 90
biuro@sckm.krakow.pl
  Szczegóły
achorzepa@poczta.onet.pl

 

Polecamy