Radio Pryzmat

Pracownia Tańca Współczesnego Marty Mück

A-
A+

Pracownia Tańca Współczesnego Marty Mück

zapisy na zajęcia

  Pracownia tworzy przestrzeń do osobistego i twórczego rozwoju poprzez kontakt ze sztuką tańca współczesnego – bardzo wymagającego, ale jednocześnie najbardziej wszechstronnego.

W ramach pracowni prowadzone są dwie grupy tańca współczesnego, których trening opiera się na rozgrzewce wzmacniającej ciało i kondycję, na elementach techniki tańca współczesnego (ale też klasycznego i jazzowego) w formie sekwencji tanecznych, a także na obudzeniu w uczestnikach drzemiącej w nich ruchowej kreatywności, twórczego myślenia, emocji – na co pozwala improwizacja i kompozycja tańca. W ramach pracowni planowane są również systematyczne warsztaty taneczno-teatralne, interdyscyplinarne projekty i spektakle na scenie.

Pracownia Tańca Współczesnego Marty Mück rozpoczyna działalność od września 2022 roku i jest kontynuacją zajęć Pracowni Tańca Współczesnego Marty Pietruszki.

 

Taniec Współczesny

Grupa Młodych Twórców dla osób chcących kontynuować lub rozpocząć swoją przygodę z tańcem.

Wiek: 11-14 lat

Planowany termin zajęć: wtorki, czwartki godz. 17.00-18.30

Prowadzenie: Marta Mück

Kontakt: mueck.marta@gmail.com
Tel.: 601 517 656

Teatr Ciągle W Ruchu

Grupa Repertuarowa dla osób, które mają już za sobą doświadczenie taneczne i pragną pogłębić swoją technikę tańca, rozwijać swój twórczy zmysł, eksperymentować z ruchem, jak również uczestniczyć w pracy nad tworzeniem choreografii.

Wiek: 15-18 lat

Planowany termin zajęć: wtorki, czwartki godz. 18.30-20.45

Prowadzenie: Marta Mück

Kontakt: mueck.marta@gmail.com
Tel.: 601 517 656

  prowadzenie:
Marta Mück
  SCKM
ul. Wietora 15, Kraków
  601 517 656
  mueck.marta@gmail.com