Radio Pryzmat

Akcja Lato / Akcja Zima

A-
A+

Akcja Lato / Akcja Zima

Cykl tygodniowych zajęć artystycznych i sportowych

Możemy o sobie powiedzieć, że jesteśmy specjalistami w organizacji dzieciom czasu wolnego w okresie ferii letnich i zimowych. Akcja Lato i Akcja Zima, to dla nas okres wzmożonego działania, a dla dzieci świetnej zabawy. Starannie przygotowujemy program zajęć podporządkowany każdorazowo innym, założeniom tematycznym, realizowanym przez szereg różnorodnych zajęć artystycznych i sportowych. Należą do nich m.in.: warsztaty programowania, literackie, filmowe, teatralne, muzyczne, cyrkowe, taneczne, plastyczne, ceramiczne, sportowe, a także gry i zabawy. Staramy się, żeby to był dla naszych uczestników czas odpoczynku, wytchnienia od szkoły, kreatywnej zabawy, nabywania nowych umiejętności i dobrych znajomości. Żeby nie wychodzili od nas z pustymi rękami – a zawsze z głową pełną inspiracji i z radosnym sercem!

Wraz z kolejną akcją zmieniamy się – wychodzimy z nowymi, jeszcze lepszymi propozycjami zajęć. Słowem – staramy się dotrzymać kroku naszym młodym uczestnikom, nie zapominając o tym, co stałe, niezmienne i wartościowe!

Projekt akcji lato i akcji zima przypada na pierwszy tydzień wakacji i ferii i obejmuje cykl tygodniowych zajęć trwających od godz. 9.00 do 15.00 z przerwą na posiłek. Zajęcia tradycyjnie rozpoczynają się wspólnym działaniem na scenie w formie np. koncertu, opowieści Wędrownej Bajarki czy eksperymentów Pana Piórko, z towarzyszeniem muzyki na żywo, by po tej rozgrzewce przejść do zajęć w mniejszych grupach. Całość projektu kończy się pokazem na scenie, na który zapraszamy Rodziców i Opiekunów.