Radio Pryzmat

Ferie 2022 – Mocarze – relacja

A-
A+

Ferie 2022 – Mocarze – relacja

Filmowa i fotograficzna relacja z Ferii w SCKM

 

 

PONIEDZIAŁEK z GRUPĄ E PRZYSTANEK NA DOBRY DZIEŃ z Ewą Niewdaną-Hady i Olą Szot oraz zespołem w składzie: Piotr Grodecki, Grzegorz Gryboś i Roman Ślazyk. PRZYSTANEK SZTUK PRZEPIĘKNYCH z Michałem Bacą i Anną Lewińską, a na koniec PRZYSTANEK W SWOIM RYTMIE z Moniką Puchalską i Piotrem Krawczykiem.

Wtorek z grupą A zakończył się realizacją niezwykle trudnego zadania wymagającego szaleństwa i niezwykłej czujności. Była nim Interpretacja 6 minutowej partytury stworzonej w 1960 roku Przez Benjamina Patersona i rozpisanej na niekonwencjonalny instrument muzyczny- papier.

WTOREK z GRUPĄ C PRZYSTANEK NA DOBRY DZIEŃ z zespołem w składzie: Adam Niedzielin, Tomasz Kupiec, Grzegorz Gryboś, Piotr Grodecki i Natalia Staroń. PRZYSTANEK ZA KROKIEM KROK z Aleksandrą Kuźmą i Joanną Fąfarą, a na zakończenie PRZYSTANEK ZNAKI PRZYJAŹNI z Joanną Szeląg i Anną Nieć.

 

ŚRODA z GRUPĄ A PRZYSTANEK NA DOBRY DZIEŃ z zespołem w składzie: Adam Niedzielin, Tomasz Kupiec, Grzegorz Gryboś, Piotr Grodecki i Julia Roman. PRZYSTANEK TEATRALNE WSZECHŚWIATY z Krystyną Hussak-Przybyło, Piotrem Przybyło i Konradem Mastyło, a na zakończenie PRZYSTANEK TANECZNE IMIĘ z Martą Pietruszką i Tadeuszem Dylawerskim

CZWARTEK z GRUPĄ B PRZYSTANEK NA DOBRY DZIEŃ z Panem Piórko i zespołem w składzie: Piotr Niedziałek, Grzegorz Gryboś i Roman Ślazyk. PRZYSTANEK CZILAŁTOWNIA z Karoliną Rehorowską, Agnieszką Kolanowską i Marzeną Dudziuk-Koluch. PRZYSTANEK W SWOIM RYTMIE z Martą Pietruszką i Dorotą Kozłowską-Dudziuk.

PIĄTEK z GRUPĄ D  PRZYSTANEK WIERCIPIĘTY z Aleksandrą Barczyk, Tadeuszem Dylawerskim i Januszem Głowaczem. PRZYSTANEK EKOPRZYTULAKI z Dorotą Kozłowską-Buczek i Grzegorzem Jurasem. MOCARZE! NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI 

Ferie 2022 – Mocarze

Ferie 2022 – Mocarze– dzień 2

Ferie 2022 – Mocarze – dzień 3

Ferie 2022 – Mocarze – dzień 4

Ferie 2022 – Mocarze – dzień 5

Polecamy