Radio Pryzmat

Finał konkursu "Kraków Stare Miasto - wieści z podwórek, ulic i zaułków"

A-
A+

Finał konkursu "Kraków Stare Miasto - wieści z podwórek, ulic i zaułków"

Wykaz laureatów

  Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży oraz Rada i Zarząd Dzielnicy I – Stare Miasto zapraszają na uroczystość ogłoszenia laureatów konkursu  „Kraków-Stare Miasto – wieści z podwórek, ulic i zaułków" pod hasłem „Wydarzyło się w Krakowie", oraz rozdanie nagród.

Zapraszamy laureatów wszystkich kategorii konkursowych: literackiej, plastycznej, filmowej na uroczystość rozdania nagród.

I KATEGORIA -prace literackie 9-11 LAT

 

I miejsce

Piotr Budzan- Szkoła Podstawowa nr 22 ul. Chmielowskiego 1 Kraków

II miejsce

Magdalena Wnęk- Szkoła Podstawowa nr 92 im. Bohaterów Westerplatte. os. J. Strusia 19 Kraków

Roksana Stefańczyk -Szkoła Podstawowa nr 64 Kraków

 

II KATEGORIA-prace literackie 12-15 LAT

 

I miejsce

Daria Szot-Szkoła Podstawowa nr 92 im. Bohaterów Westerplatte. os. J. Strusia 19 Kraków

Sonia Rossa- Szkoła Podstawowa nr 92 im. Bohaterów Westerplatte. os. J. Strusia 19 Kraków

Bruno Rossa - Szkoła Podstawowa nr 92 im. Bohaterów Westerplatte. os. J. Strusia 19 Kraków

II miejsce

Aleksandra Marciniak- Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego Kraków

Dominika Janczyk-XI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej os. Teatralne 33 Kraków

III miejsce

Aleksandra Szczęśniak -Szkoła Podstawowa 159 Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej Kraków

Maksima Frasik- Szkoła Podstawowa nr 4 Kraków

Wyróżnienia

Julia Kreczman- SP 92

Dominika Palonek-Zespół Szkół Gastronomicznych nr 1 Kraków

Aleksandra Szlachta SP 92

Julia Żuk- Szkoła Podstawowa nr 151 Kraków

 

III KATEGORIA-prace literackie 16-19 LAT

 

I miejsce

Patrycja Kaczmarczyk- ZSG nr 1 Kraków

Bartosz Płaszewski- Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego Kraków

II miejsce

Zuzanna Bisaga- IX LO Kraków

III miejsce

Julia Lewińska-XVI LO Kraków

Agnieszka Kowalska- XI LO Kraków

Wyróżnienie

Paulina Krok- zgłoszenie samodzielne

Jakub Okrzesik-Zespół Szkół Gastronomicznych nr 1 Kraków

Mateusz Steczek- Zespół Szkół Elektrycznych nr 1 Kraków

Szymon Reh-Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego Kraków

 

Prace Filmowe

Kategoria II   12-15 LAT

Urszula Rodakowska- Szkoła Podstawowa nr 159 Sióstr Urszulanek Kraków 

Alicja Rodakowska – LO Pijarzy

Kategoria III   16-19 LAT 

Szymon Sobesto- IX LO Kraków

Wyróżnienie

Jędrzej Ziębicki-II LO Kraków 

Jakub Jagiełłowicz- II LO Kraków 

 

Prace Plastyczne 

Kategoria I   6-10 LAT

Miejsce I

Ignacy Dutka- SCKM 

Zosia Makieła-SCKM

Miejsce II

Łucja Citak-SCKM

Miejsce III

Katarzyna Biernakiewicz -Młodzieżowy Dom Kultury ul. 29 Listopada Kraków

Yeluzavieta Gurovska- SCKM

Wyróżnienie

Zuzanna Góra- Szkoła Podstawowa nr 91

Helena Góra- Przedszkole HopKids

 

Kategoria II 11-15 LAT

 

Miejsce I

Liliana Gramza -Szkoła Podstawowa nr 5 Kraków

Irmin Perun- Szkoła Podstawowa nr 39 Kraków

Miejsce II

Piotr Dworecki- Szkoła Podstawowa nr 4 Kraków

Miejsce III

Nadia Syrowy- Zespół Szkół Proszowice

Dominika Pytel- II LO Kraków

Wyróżnienie

Zofia Kołodziej- II LO Kraków

Maria Kandaurova- Zespół Szkół Proszowice

Bartosz Gurdek- Zespół Szkół Sucha Beskidzka

 

Kategoria III  16-19 LAT

 

Miejsce I

Oliwia Wojtasik-SCKM

Jadwiga Budziło-SCKM

Zapraszam w imieniu organizatora Karolina Rehorowska koordynator oraz przewodnicząca jury.

Konkurs odbywa się pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty

  Koordynacja
Karolina Rehorowska
   27 stycznia,
godz. 13:30
  SCKM
ul. Wietora 15, Kraków
  Kontakt
tel.: +48 12 430 50 90
biuro@sckm.krakow.pl
  Szczegóły
513 120 333