Radio Pryzmat

Godziny Rodziny | Koncert na bis

A-
A+

Godziny Rodziny | Koncert na bis

Słuchaczom proponujemy różną tematykę, style i gatunki muzyczne w porywających wykonaniach

  Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i dziadków na wyjątkowy „Koncert na bis”. To doskonała okazja do tego, aby spędzić niedzielne przedpołudnie w rodzinnym gronie słuchając mistrzowskiej muzyki.

Naszym słuchaczom proponujemy różną tematykę, style i gatunki muzyczne w porywających wykonaniach uczestników zajęć wokalnych prowadzonych przez Ewę Niewdany-Hady w SCKM. Koncert zaciekawi zarówno najmłodszych słuchaczy, ich rodzeństwo oraz rodziców, dziadków, wujków i ciocie. To nauka koncertowego savoir-vivre, artystyczne doznania, doskonała edukacja i wspaniała zabawa!

Tym razem będziecie mieli okazję wysłuchać i poznać różne gatunki muzyczne tj. jazz, bossa nova, rock, disco, cza cza, rock'n'roll, pop, piosenka poetycka. Zapraszamy do wspólnego śpiewania.


Koncert poprowadzi Ewa Niewdana-Hady - pedagożka, wokalistka, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie wokalu rozrywkowego. Jako wokalistka współpracowała z: Ewą Farną, Haliną Mlynkovą, zespołem Bajm, zespołem Golec Uorkiestra i wieloma innymi. Jako pedagożka pracuje w SCKM oraz na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Wystąpią uczestniczki zajęć wokalnych w SCKM.
Prowadzenie: Ewa Niewdana-Hady
Wstęp: bez ograniczeń wikowych
Czas: 90 min

 

  12 listopada
godz. 11.00 
  SCKM
ul. Wietora 15, Kraków
 

Prowadzenie:
Ewa Niewdana-Hady

  Wstęp wolny tylko
po wcześniejszej
rezerwacji
  Rezerwacja
godzinyrodziny@gmail.com