Radio Pryzmat

Godziny Rodziny - Wytwórnia Rodzinna

A-
A+

Godziny Rodziny - Wytwórnia Rodzinna

Warsztaty przeniesione. O terminie poinformujemy wkrótce.

Szanowni Państwo,

Ze względu na sytuację epidemiczną, utrzymującą się wysoką liczbę zakażeń oraz bezpieczeństwo uczestników, rodziców, jak i nauczycieli zdecydowaliśmy się odwołać planowane warsztaty bożonarodzeniowe. Nie była to łatwa decyzja, ale mamy nadzieję, że spotka się ze zrozumieniem z Państwa strony.

Życzymy wszystkim, aby nadchodzące Święta spędzili razem z rodziną i przyjaciółmi, ciesząc się wzajemną bliskością i zdrowiem.
Zapraszamy na kolejne imprezy w SCKM jak tylko pandemia to umożliwi.
Organizatorki warsztatów


Godziny Rodziny zapraszają do Wytwórni Rodzinnej.

Wytwórnia Rodzinna, to propozycja warsztatów plastycznych, rękodzielniczych, tworzenia rzeczy użytecznych jak i dekoracyjnych. To doskonała okazja do wspólnego odkrywania różnych dziedzin sztuki, technik plastycznych oraz wzajemnego uczenia się od siebie i zacieśnienia więzi rodzinnych. Tym razem będą to ozdoby choinkowe - makramowe aniołki. Tematyka warsztatów jest różnorodna i nawiązuje do pory roku lub nadchodzącego okresu świątecznego. Tym razem zapraszamy na wspólne wykonywanie ozdób choinkowych.

Zapisy obowiązkowe: godzinyrodziny@gmail.com z podaniem ilości osób (dzieci i dorosłych). Osoby zapisane dostaną email zwrotny z potwierdzeniem rezerwacji. Ilość miejsc ograniczona.

Zajęcia dla dzieci w wieku od 5 lat i dorosłych.
Czas: 60 min.

 

  

Prowadzenie:
Joanna Szeląg
Dorota Małysa

  19 grudnia 2021 r.
godz. 11.00
  SCKM
ul. Wietora 15, Kraków
  Wstęp wolny
po wcześniejszej
rezerwacji
  Rezerwacja
godzinyrodziny@gmail.com