Radio Pryzmat

Konkurs recytatorsko-wokalny wokół twórczości Krzysztofa Kamila Baczyńskiego-copy

A-
A+

Konkurs recytatorsko-wokalny wokół twórczości Krzysztofa Kamila Baczyńskiego-copy

Zgłoszenia przyjmujemy do 1 listopada 2021

  Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży oraz Rada i Zarząd Dzielnicy I – Stare Miasto zapraszają do udziału w wojewódzkim konkursie recytatorsko-wokalnym wokół twórczości Krzysztofa Kamila Baczyńskiego „Kto nam ten czas wolny od trwogi wydarł – maleńka?”

Terminarz:

  • 1 listopada 2021 - termin nadsyłania zgłoszeń
  • 8, 9 listopada 2021, godz. 10.00 – przesłuchania konkursowe i omówienia,
  • 19 listopada 2021 – widowisko muzyczno-poetyckie.

Zgłoszenia należy nadesłać e-mailem na adres sckm.krakow@gmail.com wraz z poprawnie wypełnioną kartą zgłoszenia do dnia 1 listopada 2021 r.

Konkurs skierowany jest do uczniów klas 7 i 8 szkoły podstawowej, szkół średnich oraz studentów (do 24 roku życia). Uczestnicy, którzy zaprezentują najbardziej interesujące wykonania, oprócz głównych nagród i wyróżnień, zostaną zaproszeni do udziału w widowisku muzyczno-poetyckim. W konkursie przewidziana jest pula nagród finansowych!

Celem Konkursu jest edukacja młodego odbiorcy (twórcy) w zakresie twórczości K. K. Baczyńskiego oraz uwrażliwienie go w obszarze tematu pamięci i historii, a także promowanie i możliwość konfrontacji młodych artystów, wyszukiwanie młodych talentów, aktywizowanie i kształtowanie postawy świadomego i twórczego uczestnictwa w dorobku rodzimej kultury.

Regulamin konkursu

Krata zgłoszeń

  Kontakt
Joanna Miczałowska
  SCKM
ul. Wietora 15, Kraków
 

Szczegóły
tel.: +48 12 430 50 90
sckm.krakow@gmail.com