Radio Pryzmat

Krakowski Archipelag Kultury |Spektakl „Doktor Dolittle” i warsztaty teatralne

A-
A+

Krakowski Archipelag Kultury |Spektakl „Doktor Dolittle” i warsztaty teatralne

  Pierwsze spotkanie w ramach III edycji programu Krakowski Archipelag Kultury, który w tym roku realizowany jest pod hasłem „Kultura wtajemniczenia”. 

W ramach pierwszego modułu "Czuły przewodnik" uczestnicy projektu obejrzeli spektakl „Doktor Dolittle” w reżyserii Maćko Prusaka, połączony z warsztatami teatralnymi prowadzonymi przez aktorów Teatru Ludowego.

Krakowski Archipelag Kultury to program szkoleń, masterclassów i wydarzeń kulturalnych, których celem jest podnoszenie kompetencji zawodowych osób działających w sferze i na rzecz upowszechniania kultury na wszelkich polach. W ramach programu, uczestnicy nie tylko biorą udział w wyjątkowych wydarzeniach, ale mogą również zdobyć wsparcie finansowe na realizację autorskich projektów.

Tegoroczny program obejmuje pięć niezależnych modułów, których celem jest podniesienie kompetencji instruktorów teatralnych, animatorów kultury, edukatorów z instytucji kultury, osób prowadzących niezależne grupy artystyczne w każdym wieku, nauczycieli prowadzących koła zainteresowań.

 

  26.02.2023
godz. 14.15
  Teatr Ludowy

 

Krakowski Archipelag Kultury | Warsztaty teatralne prowadzone przez aktorów Teatru Ludowego

Polecamy