Radio Pryzmat

Memoriał im. Artystów Piątki krakowskiej

A-
A+

Memoriał im. Artystów Piątki krakowskiej

Czas na zgłoszenia do 19.03.2023

  Serdecznie zapraszamy na X Memoriał im. Artystów Piątki krakowskiej, czyli konkurs piosenki harcerskiej i poetyckiej. Jeżeli chcesz usłyszeć ulubione ogniskowe utwory, poezję śpiewaną i wiersze wszelakie to nasze wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!

Memoriał ma charakter konkursowy, więc jeszcze goręcej zachęcamy Was do zgłaszania się jako uczestnicy!
Nie musisz być profesjonalistą, ani zawodowym muzykiem - wystarczy wybór utworu i odrobina śmiałości. Do udziału zapraszamy każdego, nie tylko Wichry, ale i osoby ze wszystkich innych środowisk harcerskich i harcerstwu przyjaznych.

Jak się zgłosić?

  • Wybierz piosenkę lub wiersz, który chcesz zaprezentować.
  • Przygotuj instrumenty/podkład, jeśli występujesz z piosenką lub po prostu aparat gębowy, jeśli recytujesz
  • Wypełnij ankietę zgłoszeniową

Czas na zgłoszenia do 19.03.2023!!!

Występować możecie samemu, w duecie lub w grupie, z piosenką lub recytacją. Memoriał im. Artystów Piątki krakowskiej to wydarzenie organizowane co roku przez Szczep 5 KDH 'Wichry'. Wcześniej mogliście go kojarzyć pod nazwą 'Memoriał im. Ewy Bąkowskiej', ale zdecydowaliśmy się na zmianę nazwy by uhonorować wszystkie artystyczne dusze z naszego środowiska, które odeszły na wieczną wartę.

Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania w sprawie szczegółów naszego wydarzenia, możecie pisać do nas na email: memorial.ewy.bakowskiej@gmail.com

  1 kwietnia 2023 r.
godz. 14.00
  Scena SCKM
ul. Wietora 15, Kraków
  Wstęp wolny
  Kontakt
tel.: +48 12 430 50 90

tel.: +48 12 430 50 90