Radio Pryzmat

O Obrotach Ciał Niebieskich

A-
A+

O Obrotach Ciał Niebieskich

Pokaz grup cyrkowych Aleksandry Barczyk, Tadeusza Głowacza i Tadeusza Dylawerskiego

  Serdecznie zapraszamy na magiczny pokaz cyrkowy „O obrotach ciał”, w którym wystąpią utalentowani uczestnicy zajęć cyrkowych – dzieci i młodzież, pełni pasji i zaangażowania.

„O obrotach ciał” to niezwykłe widowisko, będące owocem intensywnej pracy i twórczej inwencji młodych artystów. Uczestnicy zajęć cyrkowych nie tylko doskonalili swoje umiejętności, ale również aktywnie uczestniczyli w procesie twórczym spektaklu. Sami reżyserowali poszczególne etiudy, dobierali muzykę do scen, tworząc spójną i magiczną całość, która zachwyci każdego widza. W programie znajdą się zachwycające ewolucje akrobatyki powietrznej i parterowej, które pokażą siłę, zręczność i determinację młodych cyrkowców. Będzie można również podziwiać efektowne pokazy żonglerki, oczarowujące widzów precyzją i synchronizacją, oraz niezwykłe pokazy ekwilibrystyki, które wywołają dreszcz emocji.

Całości dopełni clownada, pełna humoru i radości, która rozbawi publiczność i wprowadzi wszystkich w doskonały nastrój. To niezwykłe wydarzenie, które pozwoli odkryć niezwykłe umiejętności dzieci i młodzieży, przenoszących nas w świat pełen niezwykłych obrotów, akrobacji i zabawy. Idealne dla całej rodziny, dostarczy mnóstwo radości i inspiracji.

Do zobaczenia na widowni!

 

  13 czerwca 2024 r.
godz. 10.30
  Scena SCKM
ul. Wietora 15, Kraków
  Wstęp wolny
po wcześniejszej
rezerwacji
  Kontakt
tel.: +48 12 430 50 90

tel.: +48 12 430 50 90

O Obrotach Ciał Niebieskich