Radio Pryzmat

Wakacyjne Rodzinne Wędrówki dla rodzin

A-
A+

Wakacyjne Rodzinne Wędrówki dla rodzin

Zapraszamy na wakacyjne wycieczki turystyczno-krajoznawcze w okolice Krakowa.

Rodzinne Wędrówki, to cykl wycieczek przybliżających piękno Krakowa i jego okolic. W trakcie wędrowania wspólnie odkryjemy ciekawostki historyczne, przyrodnicze i będziemy podziwiać miejsca takie jak rezerwaty i parki krajobrazowe oraz zasad poruszania i zachowania się w takich miejscach. Przeprowadzimy doświadczenia w przestrzeni, zorganizujemy konkursy, zabawy, gry rodzinne, twórcze działania, rękodzieło ekologiczne. Zajęcia przenzaczone są dla dzieci, młodzieży i ich opiekunów.

  • 22 sierpnia
    Na jurajskim szlaku. Uroki buczyny czernichowskiej i majestat seniorki Szkoły Rolniczej w Czernichowie, w której to nauczał sam profesor Stefczyk. W gospodarstwie szkolnym piękne konie, cielaczki i mlekodajne krasule. Zwiedzanie i eko-art inspirowany naturą.

  • 24 sierpnia
    Wycieczka Śladami Zygmunta Augusta i Barbary Radziwiłłówny. Król, powstańcy i Matka Boska Skalska. Uroki Doliny Mnikowskiej. Zwiedzanie i eko-art inspirowany naturą.

  • 26 sierpnia
    Wycieczka - Żabi Koń, Mnich, szum potoku i piękne krajobrazy Doliną Kobylańską do Będkowic. Zwiedzanie i eko-art inspirowany naturą.
  Prowadzenie:
Dorota Kozłowska-Buczek
  22, 24, 26.08.2022,
godz. 9.00
  Wstęp wolny po
wcześniejszej rezerwacji
  SCKM
ul. Wietora 15, Kraków
  Szczegóły oraz zapisy
tel. 730 228 421