Radio Pryzmat

Warsztaty tańca Izraelskiego

A-
A+

Warsztaty tańca Izraelskiego

KACHOL

Tańce izraelskie tańczone są na całym świecie, a izraelscy choreografowie biorą udział w organizowanych w różnych krajach warsztatach i seminariach, prowadząc jednocześnie działalność edukacyjną. Tańce izraelskie są stosunkowo młode, gdyż pierwsze o nich wzmianki pochodzą z lat 20 - tych XX wieku, ale są bardzo ważnym elementem kultury żydowskiej. Powstają nawet listy przebojów najpopularniejszych tańców.

"Kachol" to grupa, w której tańczą i młodzi i starsi. Każdy ma swój styl i tańczy trochę inaczej, co daje możliwość wyrażenia siebie i podzielenia się swoimi emocjami z innymi tancerzami. Odwzajemniona miłość do tańca, wspólne tańczenie, wspaniała zabawa, bardzo przyjacielska atmosfera, chęć poznawania innych kultur, otwartość i ponad wszystko fantastyczni ludzie to właśnie "Kachol".

Dla dzieci i młodzieży zainteresowanych tańcem izraelskim oraz poznawaniem kultury izraelskiej poprzez sztukę. W ramach warsztatów odbywają się również prelekcje tematyczne, prezentacje filmów izraelskich, koncerty, wspólne wyjazdy. Zapraszamy do grupy początkującej.

  Prowadzenie
Marzena Dudziuk-Koluch
  SCKM
ul. Wietora 15, Kraków
 

Kontakt
tel.: +48 12 430 50 90
biuro@sckm.krakow.pl

 

Szczegóły
dmarzena@wp.pl