Radio Pryzmat

Domowa pocztówka weekendowa

A-
A+

Domowa pocztówka weekendowa

Namaluj, narysuj, zrób zdjęcie, nakręć filmik komórką!

 

Namaluj, narysuj, zrób zdjęcie,
nakręć filmik komórką!

Nareszcie weekend! Zrób sobie małą przerwę i skorzystaj z naszego zaproszenia do cotygodniowej weekendowej akcji domówkowej! Wykonaj pocztówkę w dowolnej technice i prześlij ją do naszej wirtualnej galerii! Namaluj, narysuj, zrób zdjęcie lub nakręć filmik komórką i pokaż nam, co u ciebie słychać!

Akcja odbywa się cotygodniowo, w weekend. Co tydzień ogłaszamy nowy temat pocztówki.

6. MAMA

Uwaga, uwaga! Dzień Mamy zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji wszystkie dzieci kochające swoje mamy zapraszamy do kolejnej odsłony akcji pocztówkowej. Hasło na ten weekend to oczywiście: MAMA. Możecie namalować portret swojej mamy lub stworzyć plakat mówiący o macierzyństwie. A może chcecie pochwalić się piękną laurką dla mamy? 
Technika i interpretacja tematu dowolna.
Jak zwykle czekamy na Wasze prace do poniedziałku 25.05.2020.
Prace należy przesłać na adres: sckm.konkurs.weekendowy@gmail.com

Najlepsze prace zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej.

 

Regulamin
Zgłoszenie pracy do udziału w Akcji jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na warunki przedstawione w niniejszym regulaminie. Uczestnik Akcji wyraża zgodę na opublikowanie jego pracy na stronach internetowych www.sckm.krakow.pl i facebooku, oraz  innych mediach, gdzie prezentowane będą informacje o Akcji. Uczestnik Akcji oświadcza, że jest autorem zgłoszonych prac oraz będąc autorem filmu dysponuje prawem do wykorzystanych utworów muzycznych i graficznych w nim zawartych. Uczestnik Akcji wyraża zgodę na publikację jego danych osobowych (tj. imienia i nazwiska lub pseudonimu) wraz z wizerunkiem w ramach promocji i realizacji Akcji. Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży oświadcza, że nadesłane dane osobowe będą wykorzystane jedynie do realizacji oraz promocji Akcji.

 

Przyroda w dobie pandemii koronawirusa

Portret mego domowego zwierzaka

Pozdrowienia z kwarantanny