Radio Pryzmat

Dzień dobry Godziny Rodziny

A-
A+

Dzień dobry Godziny Rodziny

Zaczynamy kolejny sezon Godzin Rodzin!

  Trzy, dwa, jeden... i zaczynamy kolejny sezon Godzin Rodzin! Na tych, którzy nas znają, czekają repertuarowe niespodzianki. Tych, którzy dopiero zamierzają do nas dołączyć zapewniamy, że to grozi przyjaźnią na dłużej… na liczne niedzielne i sobotnie spotkania w SCKM. Nasza oferta jest niezwykle bogata, zawiera zajęcia muzyczne, pokazy teatralne, warsztaty plastyczne, rękodzielnicze, ruchowe, cyrkowe, koncerty… a to wszystko dla Was!

Tradycyjnie zapraszamy do zabawy i zbieranie biletów do karnetów. Tym razem pod hasłem „Małopolska pod ochroną, czyli poznajmy przyrodę naszego regionu”. Dla najlepszych i najwytrwalszych fanów Godzin Rodzin czekać będą nagrody.

A już pierwszego października zapraszamy na otwarcie sezonu i aż trzy propozycje:

  • Godz. 11.00 Niesłychana rzecz po prostu / spektakl / zapisy
  • Godz. 12.00 Cyrk rodzinny / warsztaty / zapisy
  • Godz. 12.00 Wytwórnia Rodzinna / warsztaty / zapisy
  • wystawa prac ceramicznych z możliwością ich nabycia.

Zapisy: godzinyrodziny@gmail.com z podaniem ilości osób dorosłych i dzieci.

„Niesłychana rzecz po prostu” | na podstawie „Przygód Pchły Szachrajki” Jana Brzechwy
Dawno, dawno temu, kiedy owady poruszały się jeszcze na dwóch odnóżach, w pewnym małym, owadzim skupisku na krakowskim Błoniu, nazywanym przez owady Owadowem, pojawiła się jedyna w swoim rodzaju psotna pchła. Mówiąc szczerze, nawet najstarsi mieszkańcy Owadowa nie mogli sobie przypomnieć równie niegrzecznej pchły. Szachrajka słynęła z niekonwencjonalnych pomysłów. Nie było dla niej rzeczy niemożliwych, nikt w Owadowie nie mógł spać spokojnie. Nawet wielki i groźny szerszeń!

Serdecznie zapraszamy na spektakl muzyczny powstały na podstawie bajki Jana Brzechwy „Przygody Pchły Szachrajki”. Spektakl jest dynamiczny i interaktywny – jeśli tylko zechcecie, staniecie się jego częścią. Tutaj wszystko może się zdarzyć. W realizacji scenicznej usłyszycie oryginalną ścieżkę dźwiękową, jedyną w swoim rodzaju scenografię i urzekające kostiumy.
Realizatorzy:
Mariusz Koluch – muzyka, inscenizacja
Joanna Miczałowska – scenografia, kostiumy, inscenizacja
Występują: Małgorzata Świerczek, Milenka Koluch, Marzena Dudziuk-Koluch, Joanna Miczałowska, Agnieszka Perc, Mariusz Koluch

  1 października 2023
godz. 11.00, godz. 12.00
  SCKM
ul. Wietora 15
  Wstęp wolny
po wcześniejszej
rezerwacji
  Zapisy:
godzinyrodziny@gmail.com