Radio Pryzmat

X OFMAT - Wystawa: Jubileusz

A-
A+

X OFMAT - Wystawa: Jubileusz

Pokaż nam, czym dla Ciebie jest jubileusz i świętujmy razem zmiany, które zaszły w nas na przestrzeni lat

  Jubileusz! To ten magiczny moment, kiedy odkurzasz stare zdjęcia i zdajesz sobie sprawę, że Twoje decyzje sprzed lat były co najmniej wątpliwe. To ten wyjątkowy dzień, kiedy rozważasz napisanie autobiografii zatytułowanej "Jak przetrwałem kolejny rok bez terapii". Jubileusz to okazja, by znów poczuć się młodo... o ile nie masz problemów z kręgosłupem podczas próby podniesienia kieliszka szampana.

Ale to również czas, kiedy możesz założyć ten strój, który był kupiony “na specjalną okazję”... choć takowa wciąż nie nastąpiła. No cóż, nikt nie jest doskonały. Przygotuj się na telefon do starych znajomych, o których istnieniu pamiętasz tylko dlatego, że ich posty pojawiają się co jakiś czas na Twojej tablicy. Na koniec, jubileusz to ten wspaniały moment, kiedy zdasz sobie sprawę, że zamiast planować uroczystość, wolałbyś spędzić cały dzień oglądając seriale w piżamie i z wielkim kubkiem kawy. Ale przecież nie możemy zawsze dostawać tego, co chcemy, prawda?
Więc, wznieśmy toast! Za to, że jesteś tu, że przetrwałeś_aś, i że mimo wszystko jesteś gotowy_a świętować. I pamiętaj - jubileusz to przede wszystkim szansa, żeby się pośmiać... szczególnie z siebie. Na zdrowie! Pokaż nam, czym dla Ciebie jest jubileusz i świętujmy razem zmiany, które zaszły w nas na przestrzeni lat.

Wystawa odbędzie się 22-24 września 2023r. w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży, podczas X Ogólnopolskiego Festiwalu Młodych Alchemia Teatru.

Godziny otwarcia wystawy:
22.09 godz. 13:00-20:00
23.09 godz. 12:00-22:00
24.09 godz. 11:00-19:00
Wernisaż wystawy: 23.09; godzina: TBA.
Wstęp wolny.

Artyści_stki: Aleksandra Jutrzenka-Trzebiatowska, Alicja Gaszta, Angelika Wojas, Anka Rynarzewska, Basia Dubis, Beata Winiarska, Dagmara Malinowska, Dominik Setlak, Emanuela Pawłowska, Gabriela Kuczyńska, Julia Solecka, Julia Wojtanowska, Kamil Głąb, Karolina Kochan, Mateusz Świderski, Michał Menkarski, Monika Bielenis, Nikola Skopowska, Nina Dziwoki.
Kurator: Monika Bielenis

Partner: Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie oraz Rada i Zarząd Dzielnicy I – Stare Miasto

  22-24 września2023 r.
  SCKM
ul. Wietora 15, Kraków
  Wstęp wolny
  Kontakt
tel.: +48 12 430 50 90

tel.: +48 12 430 50 90