Radio Pryzmat

Ferie Zimowe 2020

A-
A+

Ferie Zimowe 2020

Ferie zimowe 2020

Drogie Dzieci!

Nasza wspólna przygoda w pierwszym tygodniu ferii z projektem „Wyloguj się – czas na spotkanie!” dobiegła końca. Obserwując Wasze radosne miny, zadowolonych Rodziców, wnioskuję, że był to WASZ CZAS wypełniony po brzegi zajęciami, którym nie można było odmówić pomysłowości i kreatywności. Mam nadzieję, że pamiątką po naszym spotkaniu będą nie tylko własnoręcznie wykonane dzieła, wiedza, umiejętności, nowe znajomości, ale też  przyjaźń z SCKM na dłużej, że będziecie odwiedzać nas podczas licznych imprez czy też zapiszecie się na ulubione zajęcia.

Tradycją projektowych działań jest pokaz na finałowy  przy pełnej widowni Waszych bliskich. To wyjątkowy czas, kiedy scenę oddajemy w Wasze ręce. Tym razem była to prezentacja fotograficzna dokumentująca szalone i pełne ekspresji miny z użyciem własnoręcznie wykonanych rekwizytów, spektakl, nad którym pracowaliście wspólnie z dziećmi ze stałej grupy teatralnej oraz pokaz taneczny. Jak zwykle wypadliście wspaniale!

Dziękujemy Wam za energię i radość, twórcze pomysły, zaskakujące rozwiązania, bo to one są dla nas największą motywacją do pracy i wskazują nam kierunki poszukiwania nowych propozycji zajęć.

Obserwujcie nas bacznie na stronie internetowej www.sckm.krakow.pl oraz Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko reportaże filmowe, relacje fotograficzne, ale też informacje o imprezach i stałych zajęciach. Pamiętajcie, że warsztaty, których mogliście zasmakować podczas ferii, są na stałe wpisane w naszą ofertę. A to tylko niektóre z nich, bo lista propozycji jest długa.

Dziękujemy także rodzicom za sympatyczną współpracę. Mogą być dumni ze swoich pociech – były cudowne, kreatywne, a przede wszystkim grzeczne, bo wychodzimy z założenia, że nie ma dzieci niegrzecznych, są tylko mniej lub bardziej otwarte na twórcze działanie. Nasza w tym głowa, by je właśnie otworzyć na pasję, która stanie się ich największym przyjacielem i przewodnikiem życia.

Ewa Różańska 

Dyrektor Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży

Zerknijcie na relacje fotograficzną z wydarzeń, w których brałyście udział

Ferie w SCKM – 31/01/2020

Ferie w SCKM – 28/01/2020

Ferie w SCKM – 29/01/2020

Ferie w SCKM – 30/01/2020

Ferie – 27/01/2020