Gitara dla poczatkujących i gitarowe zajęcia zespołowe
zajęcia otwarte dla gitarzystów o różnym stopniu zaawansowania
Wiek uczestników od 7 - 21 lat. Prowadzenie Robert Ciborowski.
| Zajęcia dla początkujących i średnio zaawansowanych gitarzystów prowadzone są w podgrupach liczących od 2 do 3 osób. Ich celem jest nie tylko nauka różnych technik gry na gitarze i umiejętność czytania zapisu nutowego (niezbędnego w grze zespołowej), ale również przygotowanie uczestników do wspólnego grania z innymi instrumentalistami. |
Od drugiego roku nauki uczniowie mają okazję brać udział w koncertach, występując w gitarowej orkiestrze lub mniejszych zespołach gitarowych, organizowanych zarówno w SCKM, jak i poza nim. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 45 minut dla każdej podgrupy. Bardziej zaawansowani uczestnicy mogą pracować w większych grupach (4 osoby lub więcej), a spotkania te trwają 90 minut – szczególnie w ramach przygotowań do koncertów czy sesji nagraniowych.
Podczas zajęć poznajemy różnorodne style muzyczne, od popu i rocka, przez jazz, po muzykę klasyczną. Gramy także instrumentalne utwory filmowe, serialowe oraz ścieżki dźwiękowe z gier. Na koncertach i próbach współpracujemy z wokalistami oraz sekcjami instrumentów perkusyjnych, smyczkowych i dętych, ucząc się efektywnej pracy w zespole.
Wiek uczestników od 7 - 21 lat z podziałem na dwie grupy wiekowe.
Zajęcia odbywają się w piątki
godz.: 15:30 - 19:30
| Prowadzenie Robert Ciborowski |
|
| Scena SCKM ul. Wietora 15, Kraków |
|
|
Kontakt do prowadzącego: |
|
zajęcia otwarte dla gitarzystów o różnym stopniu zaawansowania