Radio Pryzmat

Godziny Rodziny - Cyrk Rodzinny w grudniu

A-
A+

Godziny Rodziny - Cyrk Rodzinny w grudniu

Ogłoszenie Cyrkowe!

  W najbliższą niedzielę zapraszamy na Cyrk Rodzinny czyli familijne warsztaty kuglarskie, które nie zwalniają tempa. Zapraszamy rodziny tym razem do nas pod gościnny dach SCKM. W bardzo kameralnych grupach poznajemy techniki cyrkowe, m.in.: żonglowanie piłeczkami, chusteczkami, obręczami, kręcenie talerzami, pojami, flower-stickami, chodzimy na szczudłach, jeździmy na monocyklu czy puszczamy ogromne bańki mydlane.

Ten cyrk gromadzi coraz szersze kręgi amatorów. Zainteresowaniem cieszą się różne dziedziny sztuki cyrkowej, tj.: żonglowanie, kręcenie talerzami, pojami, flowerstickami, diabolo, chodzenie na szczudłach, jazda na monocyklu. Może sekret tej miłości polega na tym, że dzieci mogą się uczyć od dorosłych, a dorośli od dzieci, i że zarówno małym jak i dużym raz wychodzi, a raz nie?
Jedno można powiedzieć na pewno – cyrk rodzinny daje dużo radości!

Prowadzenie: Aleksandra Barczyk

Zapisy: godzinyrodziny@gmail.com
Prosimy o podanie ilości osób. Osoby zapisane dostaną email zwrotny z potwierdzeniem rezerwacji. Ilość miejsc ograniczona.

OGŁOSZENIE CYRKOWE
Od stycznia 2022 zapraszamy na Cyrk Rodzinny wersja limitowana, czyli do STAŁEJ - rocznej współpracy. Zapraszamy całe rodziny - rodziców z dziećmi a może nawet dziadków, ciocie i wujków? Począwszy od 16 stycznia do maja 2022 SPOTYKAĆ SIĘ BĘDZIEMY RAZ W MIESIĄCU i poznawać cyrkowe dyscypliny, tak aby w czerwcu 2022 zaprezentować jedyny w swoim rodzaju, jedyny w Krakowie może nawet w Polsce Cyrk Rodzinny. Nie trzeba mieć żadnych umiejętności, nie trzeba być super sprawnym a jedynie mieć dobre chęci i odrobinę poczucia humoru.
Na warsztatach zgłębimy tajniki clownady, żonglerki, akrobatyki, ekwilibrystyki (szczudła, monocykl, rola-bola), kręcenia talerzami, diabolo, pojami i flowerstickami.
Zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 6-12 lat.
Ilość miejsc ograniczona.
Zapisy do grupy stałej: godzinyrodziny@gmail.com

 

5 grudnia 2021 r.
godz. 11.00 - 13.00

  SCKM
ul. Wietora 15, Kraków
  Wstęp wolny tylko
po wcześniejszej
rezerwacji
  Rezerwacja
godzinyrodziny@gmail.com