Radio Pryzmat

Godziny Rodziny - Cyrk Rodzinny w styczniu i... cały rok!

A-
A+

Godziny Rodziny - Cyrk Rodzinny w styczniu i... cały rok!

zapraszamy dzieci i dorosłych!

Zapraszamy na Godziny Rodziny i Cyrk Rodzinny. W trakcie warsztatów poznajemy techniki cyrkowe, m.in.: żonglowanie piłeczkami,
chusteczkami, obręczami, kręcenie talerzami, pojami, flower-stickami, chodzimy na szczudłach, jeździmy na monocyklu czy puszczamy ogromne bańki mydlane.

Ten cyrk zatacza coraz szersze kręgi. Zainteresowaniem cieszą się różne dziedziny sztuki cyrkowej, tj.: żonglowanie, kręcenie talerzami, pojami, flowerstickami, diabolo, chodzenie na szczudłach, jazda na monocyklu. Może sekret tej miłości polega na tym, że dzieci mogą się uczyć od dorosłych, a dorośli od dzieci, i że zarówno małym jak i dużym raz wychodzi, a raz nie? Jedno można powiedzieć na pewno – cyrk rodzinny daje dużo radości!

 

OGŁOSZENIE CYRKOWE
Od stycznia 2022 zapraszamy na Cyrk Rodzinny wersja limitowana, czyli do STAŁEJ - rocznej współpracy zapraszamy całe rodziny - rodziców z dziećmi a może nawet dziadków, ciocie i wujków? Począwszy od 16 stycznia do maja 2022 SPOTYKAĆ SIĘ BĘDZIEMY RAZ W MIESIĄCU i poznawać cyrkowe dyscypliny, tak aby w czerwcu 2022 zaprezentować jedyny w swoim rodzaju, jedyny w Krakowie może nawet w Polsce Cyrk Rodzinny. Nie trzeba mieć żadnych umiejętności, nie trzeba być super sprawnym a jedynie mieć dobre chęci i odrobinę poczucia humoru.
Na warsztatach zgłębimy tajniki clownady, żonglerki, akrobatyki, ekwilibrystyki (szczudła, monocykl, rola-bola), kręcenia talerzami, diabolo, pojami i flowerstickami. Zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 6-12 lat. Ilość miejsc ograniczona.
Zapisy do grupy stałej: godzinyrodziny@gmail.com

Zapisy: godzinyrodziny@gmail.com
Prosimy o podanie ilości osób. Osoby zapisane dostaną email zwrotny z potwierdzeniem rezerwacji. Ilość miejsc ograniczona.

Czas trwania: 120 minut
Dla dzieci w wieku od 3 lat i dorosłych.

 

  16 sycznia 2022 r.
godz. 11.00
  SCKM
ul. Wietora 15, Kraków
 

Prowadzenie:
Ola Barczyk
Taduesz dylawerski

  Wstęp wolny tylko
po wcześniejszej
rezerwacji
  Rezerwacja
godzinyrodziny@gmail.com