Radio Pryzmat

Godziny Rodziny

A-
A+

Godziny Rodziny

Cztery niedzielne spotkania z cyrkiem, opowieścią i eksperymentem

SCKM z tego słynie, że ma Godziny dla Rodziny


Pierwsza niedziela „Inna Bajka” Druga niedziela „Cyrk Rodzinny” Trzecia niedziela „Akademia Pana Piórko” Czwarta niedziela „Pomysł na niedzielę”

Piątej niedzieli już nie ma, bo słynny niedźwiedź się obudził i zaczął gonić wszystkie dni tygodnia od początku :)

Tradycją działań SCKM jest dbałość o ciekawe propozycje dla Rodzin. Niedzielne popołudnia lubimy świętować razem, bo zwyczajnie wszystkim wychodzi to na dobre.

Nasi Przyjaciele już wiedzą, że jednej niedzieli mogą liczyć na  „Cyrk Rodzinny ”, i że warto mieć w rękawie takiego asa, jak sztuczki cyrkowe.

Inna niedziela, to z kolei spotkanie z „Inną Bajką”, czyli niezwykłą opowieścią, której towarzyszy animacja ruchowa, teatralna i plastyczna, muzyka na żywo i przede wszystkim aktywny udział dzieci.

Kolejna niedziela może być dniem otwartym dla „Akademii Pana Piórko”. W niej spotkacie znanego Pana w czarnym meloniku, przeprowadzającego swoją słynną edukację filozoficzno-artystyczną.

A ponieważ miesiąc ma tygodni cztery, w tym sezonie, dla wypełnienia dziury w naszym kalendarzu, specjalnie dla Was – ruszamy z nową propozycją „Pomysłu na niedzielę”! Zdradzimy Wam tylko, że to będzie coś bardzo ciekawego: coś do wspólnego działania, coś bardzo twórczego, nikt nie będzie siedział, a jeśli tak, to na chwilę, żeby np. ulepić coś z gliny, co potem stanie się ceramiką, albo tchnąć życie w kawałek drewna
i przemienić je w… domek dla ptaszków?, albo…pofantazjować i być kimś się chce
i jakim się chce, tzw. „na niby”. Dorośli mówią na to teatr!

  Prowadzenie
Aleksandra Barczyk
Tadeusz Dylawerski
  SCKM
ul. Wietora 15, Kraków
  Kontakt
tel.: +48 12 430 50 90
biuro@sckm.krakow.pl
  Szczegóły
tel.: 600 145 712
olabe@gazeta.pl

Polecamy