Radio Pryzmat

Koncert Chórów Młodzieżowych

A-
A+

Koncert Chórów Młodzieżowych

zapraszamy do SCKM

  Zapraszamy na koncert Chóru z Lipska z towarzyszeniem Młodzieżowego Chóru Gospel.

Młodzieżowy Chór Gospel działający przy MDK Dom Harcerza, ul. Reymonta 18 pod dyrekcją Aleksandry Slawik

Chór dla młodzieży w wieku od 12 do 20 lat. Praktykujemy śpiewanie utworów chóralnych opartych na współczesnej amerykańskiej muzyce gospel z towarzyszeniem bandu. Kształcenie emisji głosu w pracy zespołowej i indywidualnej. Wykonywanie koncertów w kraju i za granicą.

 

Lipski Młodzieżowy Chór Pop/Jazz składa się ze piosenkarzy w wieku od 13 do 24 lat, co czyni go pierwszym zespołem zajmującym się popularną muzyką chóralną dla młodzieży w Lipsku i okolicach.
To, co zaopczątkowalismy jako chór powstały w ramach projektu w grudniu 2019 r., stało się w czerwcu 2020 r. stowarzyszeniem, w którym każdy członek może się zaangażować w różne obszary społecznej odpowiedzialności.

W czasie prób online, kilka piosenek nagraliśmy sami w domu, nagrania zostały zmiksowane i umieszczone na Soundcloud. Mamy już dwa teledyski. Do tego dochodzi projekt „chór plus zespół”, w którym udało nam się zaaranżować trzy utwory, które są obecnie w trakcie nagrywania. Naszym marzeniem jest nakręcenie kolejnego teledysku.

Dzięki naszej pracy i tym projektom chcemy dotrzeć do młodych ludzi z okolic Lipska i szerzyć radość śpiewania. Szczególnie ważne jest dla nas, abyśmy mogli wspierać osoby tworzące piosenki i miejscowqych artystów. Śpiewamy nie tylko dobrze znane popowe piosenki czy stare klasyki, ale lubimy, gdy wyjątkowi muzycy z naszych szeregów piszą nasze własne utwory i aranżacje.

  25 października 2022 r.
godz. 19.00
  Scena SCKM
ul. Wietora 15, Kraków
  Wstęp wolny
  Kontakt
tel.: +48 12 430 50 90

tel.: +48 12 430 50 90