Radio Pryzmat

Kto Cię wkręcił w kulturę? Wybieramy Animatora Roku 2021!

A-
A+

Kto Cię wkręcił w kulturę? Wybieramy Animatora Roku 2021!

Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Krakowa zaprasza do głosowania w konkursie Animatora Roku.

  Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Krakowa zaprasza do głosowania w konkursie Animatora Roku. To wyróżnienie dla najlepszych krakowskich edukatorów i animatorów kultury. To także nagroda dla podmiotów szczególnie wyróżniających się w działaniach na rzecz animacji i edukacji kulturowej.

A może wkręciło Cię Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży? 

Zgłoszenia kandydatów przyjmowane są w dwóch kategoriach:

- osoby fizyczne – edukatorzy, animatorzy kultury – ci, których działania w obszarze animacji i edukacji kulturowej oraz upowszechniania kultury w istotny sposób wyróżniają się na tle innych,

- podmioty działające w obszarze kultury, wyróżniające się w działaniach na rzecz animacji i edukacji kulturowej oraz upowszechniania kultury (np. organizacje pozarządowe, instytucje kultury, placówki oświatowe, przedsiębiorcy zaangażowani w działania na rzecz animacji i edukacji kulturowej).

Zgłoszenia do poniedziałku 28 lutego drogą pocztową na adres: Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Krakowa, ul. Wielopole 17a, 31-072 Kraków, z dopiskiem na kopercie „Animator Roku” (o przyjęciu decyduje data stempla pocztowego), drogą mailową na adres: edukacja.kulturowa@um.krakow.pl lub osobiście: w Kancelarii Magistratu Urzędu Miasta Krakowa, plac Wszystkich Świętych 3-4.

 

Więcej informacji