Radio Pryzmat

My Music – krakowska piosenka poetycka

A-
A+

My Music – krakowska piosenka poetycka

Powracamy z krakowską piosenką poetycką! zgłoszenia do 15 czerwca!

 

 

Kraków jeszcze nigdy tak jak dziś
Nie miał w sobie takiej siły
– śpiewają młodzi

Świat się zatrzymał, ale nie skończył - powracamy z krakowską piosenką poetycką!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że powracamy do - czasowo zawieszonego - Wojewódzkiego konkursu My Music – krakowska piosenka poetycka! Otóż konkurs odbędzie się 23 czerwca o godzinie 10.00, a w związku z zaistniałą sytuacją związaną z pandemią koronawirusa, przy zachowaniu wszelkich, wymaganych środków ostrożności oraz procedur sanitarnych. Podczas przesłuchań będą mogli uczestniczyć tylko wykonawcy oraz jurorzy, bez udziału widowni. 

Mamy ogromną nadzieję, że ten czas trwania w koronawirusowym zawieszeniu, zostanie przez Was doskonale wykorzystany, że spragnieni artystycznych działań - zaskoczycie nas swoim talentem i przygotowaniem! Czekamy na Was!!!

Zgłoszenia należy przesłać e-mailem na adres konkurs.sckm@gmail.com wraz z poprawnie wypełnioną kartą zgłoszenia do dnia 15 czerwca 2020 r.

Zapraszamy do udziału w muzycznej przygodzie – na tropie krakowskiej piosenki poetyckiej! Mamy nadzieję, że będzie to niezwykle inspirująca lekcja poszukiwania, odkrywania i spotkania z Mistrzem – z najwybitniejszymi twórcami związanymi z Piwnicą pod Baranami, Klubem pod Jaszczurami czy ulicą Bracką, jak Grzegorz Turnau, Ewa Demarczyk czy Marek Grechuta, a także autorami tekstów piosenek, które wykonywali, jak chociażby Leśmian, Tuwim czy Lipska.

W jury zasiądą:
Lidia Jazgar
– wokalistka, autorka tekstów i muzyki, dziennikarka Radia Kraków
Konrad Mastyło – muzyk, pianista związany z Piwnicą pod Baranami, pedagog SCKM i AST
Wojciech Leonowicz – aktor Teatru Bagatela, pedagog AST

Karta zgłoszenia

Regulamin

  

Kontakt
Joanna Miczałowska
Agnieszka Perc

  Scena SCKM
ul. Wietora 15, Kraków
 

Szczegóły
tel.: +48 12 430 50 90
konkurs.sckm@gmail.com