Radio Pryzmat

Warsztaty z Pantomimy

A-
A+

Warsztaty z Pantomimy

Finał projektu z gościem specjalnym Tadeuszem Dylawerskim

  Zapraszam rodziców i dzieci na otwarte warsztaty podsumowujące projekt "Za uszami toreb"

02.12. 23, g. 13.00-14.30
Finał projektu z gościem specjalnym Tadeuszem Dylawerskim wraz wszystkimi uczestnikami i rodzicami na scenie Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży

Podczas spotkań 25 i 26 listopada dowiedzieliśmy się czym jest Visual Vernacular – sztuka łącząca elementy takie jak: mimika twarzy, pantomima, gesty, język migowy, storytelling, poezja kształtu, ruchy ciała. Teraz pora na weilki finał.

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na finałowe warsztaty otwarte z pantomimy. Wspólna zabawa na scenie z pewnością pobudzi wyobraźnię, dostarczy wileu inspirujących przeżyć i sprawi, że spędzimy czas miło i ciekawie. Po warsztatach zapraszamy na wystawę prac, które powstały podczas realizacji projektu oraz mały poczęstuenk.

 

Autorka projektu - Agnieszka Kolanowska – absolwentka logopedii, filologii polskiej i teatrologii, aktorka i instruktorka.
Drogę zawodową rozpoczęła od pracy w Teatrze Figur Kraków. Współpracowała z Klubem 303 – propagującym działania cyrkowe na terenie Nowej Huty i z Fundacją Hipoterapia – Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych. W 2015 roku w ramach programu "Lato w teatrze" rozpoczęła swoją przygodę jako prowadząca i współprowadząca warsztaty teatralne we Frydrychowicach, Lanckoronie i Krakowie. Obecnie pracuje w Fundacji Czerwone Noski Klown w Szpitalu. Na co dzień prowadzi zajęcia jako instruktorka teatralna w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży oraz w Cricotece. Uczestniczyła m.in. w międzynarodowych warsztatach z improwizacji, pracy z głosem i ciałem oraz z animacji przedmiotu w Wiedniu i Norwegii. Uczestniczyła w projekcie badawczym metodą Segni Mossi – stworzonego przez włoskich artystów, którzy łączą szeroko pojęty ruch z rysowaniem.

Projekt realizowany w ramach stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

  2 grudnia 2023
  SCKM ul. Wietora 15, Kraków
  Wstęp wolny
  Kontakt
Agnieszka Kolanowska
kolanowskaaga@gmail.com

tel.: +48 12 430 50 90