Radio Pryzmat

Konrad Mastyło

A-
A+

Konrad Mastyło

Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie. Był członkiem zespołu Marka Grechuty - "Anawa". W latach 1981-2000 pianista Piwnicy pod Baranami. Współpracuje m.in. z Beatą Rybotycką, Elżbietą Towarnicką, Ireną Santor, Anną Szałapak, Zbigniewem Preisnerem, Jackiem Wójcickim, Zbigniewem Wodeckim, Przemysławem Brannym, Janem Kantym Pawluśkiewiczem, Zygmuntem Koniecznym, Andrzejem Zaryckim.

Od wielu lat związany z teatrem STU jako pianista i aktor. Współpracuje również z Teatrem Bagatela i Teatrem Ludowym w Krakowie.

Jest wykonawcą muzyki do wielu znanych filmów i seriali, nagrał kilkadziesiąt płyt, również do spektakli teatralnych.

W Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży prowadzi zajecia wokalne. Potwierdzeniem doświadczenia pedagogicznego i wpływu osobowości w pracy z dziećmi i młodzieżą, są liczne sukcesy jego wychowanków, jak chociażby ich udział w prestiżowych konkursach, tj. The Voice of Poland, Szansa na sukces. Podczas regularnych zajęć uczestnicy skupiają się na pracy nad emisją głosu i interpretacją piosenki. A ponieważ prowadzący sam jest koncertującym artystą, motywuje i przygotowuje młodych do udziału w licznych konkursach, a także zdobywania doświadczenia scenicznego podczas występów muzycznych odbywających się w Krakowie i nie tylko. 

   Zajęcia tego nauczyciela
  Zajęcia wokalne
  Kontakt
tel.: +48 12 430 50 90
biuro@sckm.krakow.pl
  Szczegóły
501 420 868
konrad.mastylo@interia.pl

 

Polecamy